Nápověda

První přihlášení

První přihlášení provedete na stránce s přihlášením, kde do levého formuláře (Získat přihlašovací údaje) zadáte své jméno a příjmení. Aplikace ověří, že se zadaná osoba nachází mezi návštěvníky stěny a Vy si poté nastavíte e-mail a heslo, pomocí kterých se budete přihlašovat. Pomocí těchto údajů se potom na stránce s přihlášením přihlásíte pomocí formuláře Přihlásit.

Přihlášení

K aplikaci je možné se přihlásit pomocí e-mailu a hesla. Pokud se k aplikaci chcete přihlásit poprvé, musíte si e-mail a heslo nastavit (viz první přihlášení).

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli Vaše heslo, můžete si nechat vygenerovat nové a nechat si ho zaslat na e-mail na této stránce.

Zadání výsledků

Můžete si sami zadat výsledky posledního AfterMordorCupu. To provedete po přihlášení na stránce Závody. Změny je možné provádět nejpozději tři dny před dalším závodem, poté se možnost editace uzavře. Ve speciálních případech může administrátor zakázat editaci výsledků od určitého data ručně.

Zobrazení výsledků

Zde je možné vidět výsledky MordorCupu a AfterMordorCupu.

Bodování MordorCup, bodování AfterMordorCup

Bodování je stejné pro závody MordorCup i AfterMordorCup.

Do bodování se započítávají pouze bouldry ze zvolené kategorie. Pro lehkou kategorii jsou to bouldry 1 - 10, pro těžkou kategorii 8 - 15 a pro ženskou kategorii bouldry 1 - 15, tedy všechny.

Body jsou přidělovány dle umístění v závodu. Umístění v závodě je určeno počtem přelezených bouldrů a počtem pokusů. Za první místo je přiděleno 400 bodů, za každé další umístění je minus 10 bodů.

Příklad: 1. místo - 400 bodů, 2. místo - 390 bodů, 3. místo (společné pro dva závodníky) - každý 380 bodů, 4. místo - 370 bodů ...